$390,000
3 Beta Dr, Amityville, NY 11701
- 2 Beds
- 1 Bath
- 828 Sq Ft
- Built 1954
Last Sold Summary
- 7% Below List Price
- $471/SF
- 21 Days On Market
Current Estimated Value $542,067
Last Listing Agent Annamarie Marino Century 21 AA Realty
3 Beta Dr, Amityville, NY 11701