$1,785,000
315 Linden Ave, Doylestown, PA 18901
- 4 Beds
- 4.5 Baths
- 4,090 Sq Ft
- Built 1890
Last Sold Summary
- $436/SF
- 1 Day On Market
Current Estimated Value $1,822,003
Last Listing Agent Jay Ginsberg Howard Hanna Real Estate Services
315 Linden Ave, Doylestown, PA 18901