$399,000
- Land
- 38 Acres
- $10,500 per Acre
0 An County Road 153, Palestine, TX 75801
0 An County Road 153, Palestine, TX 75801$399,000
0 An County Road 153, Palestine, TX 75801
0 An County Road 153, Palestine, TX 75801$417,450
1 Farm To Market Road 323, Elkhart, TX 75839
1 Farm To Market Road 323, Elkhart, TX 75839$79,500
312 E Murchison St, Palestine, TX 75801
Dana Staples Staples Sotheby's International Realty
$179,900
707 E Brazos St, Palestine, TX 75801
John Priest Picket Fence Realty,Inc
$9,500
1606 Eilenstein St, Palestine, TX 75803
1606 Eilenstein St, Palestine, TX 75803$159,900
Lot 6 Acr 453, Montalba, TX 75853
Lot 6 Acr 453, Montalba, TX 75853$1,100,000
0 An County Road 114, Elkhart, TX 75839
0 An County Road 114, Elkhart, TX 75839$10,000
0 Unit 26000477, Frankston, TX 75763
0 Unit 26000477, Frankston, TX 75763$85,000
140 Anderson County Rd, Palestine, TX 75801
Molly Hester Heritage Property Group
$220,000
912 N Sycamore St, Palestine, TX 75801
Daniel Nunez Premier Realty
$170,000
000 Acr 1231, Palestine, TX 75801
000 Acr 1231, Palestine, TX 75801$698,000
0 An County Road 441 Unit 101848, Palestine, TX 75803
0 An County Road 441 Unit 101848, Palestine, TX 75803$275,000
11524 & 11536 Drake's Landing, Frankston, TX 75763
11524 & 11536 Drake's Landing, Frankston, TX 75763$399,900
Lot 104 Oak River, Frankston, TX 75763
Lot 104 Oak River, Frankston, TX 75763$159,900
Lt 1 TBD Fm 1892, Frankston, TX 75763
Lt 1 TBD Fm 1892, Frankston, TX 75763$198,000
136 An County Road 1260, Elkhart, TX 75839
136 An County Road 1260, Elkhart, TX 75839$115,000