$230,000
- Land
- 5.04 Acres
- $45,671 per Acre
23210 Fm 521, Angleton, TX 77515
23210 Fm 521, Angleton, TX 77515$230,000
23210 Fm 521, Angleton, TX 77515
23210 Fm 521, Angleton, TX 77515$205,000
12022 Annette Rd Unit 657, Angleton, TX 77515
Rayito Stephens Real Properties of Texas, PLLC
$253,900 New Construction
416 Bryan Way, Angleton, TX 77515
Valerie Hoffpauir Adams Homes Realty INC
$235,290 New Construction
3618 Atlas Point Ln, Angleton, TX 77515
$300,000
608 Prairie Ln, Angleton, TX 77515
Marcey Farley CB&A, Realtors- Southeast
$299,000
602 E Myrtle St, Angleton, TX 77515
Amanda Martin AM Real Estate Group, LLC
$265,000
317 River Rd, Angleton, TX 77515
Sabino Gonzalez Birdsong Real Estate
$299,900
37 Wagon Lane Loop, Angleton, TX 77515
William Onye NB Elite Realty
$259,000
3611 Prairie Rose Trail, Angleton, TX 77515
Khanh Tran KTP Realty
$239,900
1233 Caldwell Rd, Angleton, TX 77515
Douglass Williams Olympus/Nelson Realty
$234,490 New Construction
7914 Jasper Meadows Way, Angleton, TX 77515
Heather Chavana eXp Realty LLC
$289,900
245 N Ranch House Rd, Angleton, TX 77515
Angie Ganze Right Time Realty
$279,990 New Construction
3139 Diamond View Ln, Angleton, TX 77515
$252,900
605 S Remington Dr, Angleton, TX 77515
Silvia Sandoval Realty Of America, LLC
$252,890 New Construction
3511 Atlas Point Ln, Angleton, TX 77515
$299,900 New Construction
316 Bennett St, Angleton, TX 77515
$258,500
1029 Vine Dr, Angleton, TX 77515
Christina Hayden AEA Realty, LLC
$299,540 New Construction
Prism Plan at Ashland, Angleton, TX 77515