3

Land & Home Lots for Sale in 04911

Section Image
  • /2

    $39,000

    • Land
    • 10.1 Acres
    • $3,861 per Acre

    1.3 Mayhew Rd, Starks, ME 04911

    Jeffrey Harris Harris Real Estate

    1.3 Mayhew Rd, Starks, ME 04911
  • /3

    $39,000

    • Land
    • 10.3 Acres
    • $3,786 per Acre

    map6 lot1 Mayhew Rd, Starks, ME 04911

    Jeffrey Harris Harris Real Estate

    map6 lot1 Mayhew Rd, Starks, ME 04911
  • /2

    $39,000

    • Land
    • 10.1 Acres
    • $3,861 per Acre

    Map6 lot2 Mayhew Rd, Starks, ME 04911

    Jeffrey Harris Harris Real Estate

    Map6 lot2 Mayhew Rd, Starks, ME 04911
How to Buy a Home How to Finance a Home How to Sell a Home