$78,000
- Land
- 10 Acres
- $7,800 per Acre
Tract 2 N 4095 Road;, Moyers, OK 74569
Tract 2 N 4095 Road;, Moyers, OK 74569$78,000
Tract 2 N 4095 Road;, Moyers, OK 74569
Tract 2 N 4095 Road;, Moyers, OK 74569$179,000
0 Lake Unit 2617327, Antlers, OK 74523
0 Lake Unit 2617327, Antlers, OK 74523$137,500
Tract 52 E 1885 Rd, Antlers, OK 74523
Tract 52 E 1885 Rd, Antlers, OK 74523$49,900
T01S-R15E Kiamichi Wildernes Unit Lot 9, Daisy, OK 74523
T01S-R15E Kiamichi Wildernes Unit Lot 9, Daisy, OK 74523$375,000
0005 1960 Rd, Antlers, OK 74523
0005 1960 Rd, Antlers, OK 74523$1,899,999
0 E 1860 Rd, Moyers, OK 74557
0 E 1860 Rd, Moyers, OK 74557$96,000
Lot 43 Oklahoma 2, Antlers, OK 74523
Lot 43 Oklahoma 2, Antlers, OK 74523$85,000
183006 N 4170 Rd, Antlers, OK 74523
Vince Barnett Impact Realty, LLC.
$325,000
1 Off N4220, Antlers, OK 74523
1 Off N4220, Antlers, OK 74523$360,000
0000 Milam Rd, Antlers, OK 74523
0000 Milam Rd, Antlers, OK 74523$399,000
1514 SW 3rd St, Antlers, OK 74523
1514 SW 3rd St, Antlers, OK 74523$88,000
175626 Boulder Rd, Antlers, OK 74523
Dawn Tesmer Red River Realty and Auction
$49,900
205 SE 2nd St, Antlers, OK 74523
Anitra Babcock Babcock Real Estate
$78,000
Tract 3 N 4095 Road;, Moyers, OK 74569
Tract 3 N 4095 Road;, Moyers, OK 74569$79,500
Tract 4 N 4095 Road;, Moyers, OK 74569
Tract 4 N 4095 Road;, Moyers, OK 74569$139,990
15 Autumn Trail, Daisy, OK 74540
Ashley Smith Cooper Babcock Real Estate
$84,500
Tract 6 N 4095 Road;, Moyers, OK 74569
Tract 6 N 4095 Road;, Moyers, OK 74569Showing Results 81 - 97, Page 3 of 3