$899,000
- Land
- 7.63 Acres
- $117,824 per Acre
493 W Mcdowell Blvd, Apache Junction, AZ 85120
493 W Mcdowell Blvd, Apache Junction, AZ 85120$899,000
493 W Mcdowell Blvd, Apache Junction, AZ 85120
493 W Mcdowell Blvd, Apache Junction, AZ 85120$45,000
2208 W Baseline Ave Unit 7, Apache Junction, AZ 85120
Kathaleen Hansen Superlative Realty
$7,500
146 N Merrill Rd Unit 151, Apache Junction, AZ 85120
Roxana Fador Mosaic Sun
$129,900
400 N Plaza Dr Unit 322, Apache Junction, AZ 85120
Kim Kelley The Reserve at Lost Dutchman
$864,900
1165 N Mountain View Rd, Apache Junction, AZ 85119
Alayna Lapre West USA Realty
$55,000
702 S Meridian Rd Unit 657, Apache Junction, AZ 85120
Lori Slattery Re/Max Vision Realty
$69,999
2208 W Baseline Ave Unit 114, Apache Junction, AZ 85120
Tara Stapley Realty ONE Group
$519,900
1835 E 20th Ave, Apache Junction, AZ 85119
Joshua Slepak Realty ONE Group
$179,900
2090 S Cherokee Ave, Apache Junction, AZ 85119
Alexis Coveris Sonoran Country Realty LLC
$90,000
2400 E Baseline Ave Unit 153, Apache Junction, AZ 85119
Heidi Spielman Real Broker
$475,000
295 E Moon Vista St, Apache Junction, AZ 85119
Jonna Baker Jonna Baker & Associates Realty
$335,000
0 S Roadrunner Rd Unit 6850461, Apache Junction, AZ 85119
0 S Roadrunner Rd Unit 6850461, Apache Junction, AZ 85119$563,859
459 W Ridge Rd, Apache Junction, AZ 85120
$15,000
400 N Plaza Dr Unit 100, Apache Junction, AZ 85120
Kim Kelley The Reserve at Lost Dutchman
$3,000
600 S Idaho Rd Unit 611, Apache Junction, AZ 85119
Lacey Coleman Rock Shadows
$6,900