$300,000
334 Mystic Falls Dr, Apollo Beach, FL 33572
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,393 Sq Ft
- Built 2013
Last Sold Summary
- 5% Below List Price
- $215/SF
- 74 Days On Market
Current Estimated Value $298,492
Last Listing Agent Monica Guillen WESTON GROUP
334 Mystic Falls Dr, Apollo Beach, FL 33572