$1,750,000
- Land
- 5 Acres
- $350,000 per Acre
5221 Plymouth Sorrento Rd, Apopka, FL 32712
5221 Plymouth Sorrento Rd, Apopka, FL 32712$1,750,000
5221 Plymouth Sorrento Rd, Apopka, FL 32712
5221 Plymouth Sorrento Rd, Apopka, FL 32712$405,000
2923 Rapollo Ln, Apopka, FL 32712
Maria Nunez COMPASS FLORIDA LLC
$679,000
2428 Via Genova, Apopka, FL 32712
Janice Waugh RE/MAX ASSURED
$750,000
3712 Clydebank Ct, Apopka, FL 32712
Diane Bonheim KELLER WILLIAMS HERITAGE REALTY
$430,000 New Construction
2547 Long Pine Ave, Apopka, FL 32712
$474,989 New Construction
5104 Firebush Dr, Apopka, FL 32712
$479,900
1641 Golfside Village Blvd, Apopka, FL 32712
Jacki Harris FLORIDA HOME TEAM REALTY LLC
$5,000
1268 Degraw Dr, Apopka, FL 32712
Jamie Boone Jaime L Boone LLC
$448,990 New Construction
LAKESIDE Plan at Crossroads at Kelly Park, Apopka, FL 32712
$350,000
243 Martin St, Apopka, FL 32712
Rosa Rodriguez STIRLING INTERNATIONAL REAL ES
$335,000
817 Hickory Knoll Ct, Apopka, FL 32712
Steve Misciagno RE/MAX TITANIUM GROUP
$399,900
1133 Olympic Ct, Apopka, FL 32712
Beerly Bruno BENSHIRE REALTY
$25,000,000
4625-4651 W Kelly Park Rd, Apopka, FL 32712
4625-4651 W Kelly Park Rd, Apopka, FL 32712
$446,000 New Construction
2592 Long Pine Ave, Apopka, FL 32712
$428,900
701 White Ivey Ct, Apopka, FL 32712
Jamneth Cordoba CW INTERNATIONAL REAL ESTATE
$825,000
4400 Conrad Acres Ln, Apopka, FL 32712
Megan Hedrick Mark Spain Real Estate
$435,000
1395 Park Leah Cir, Apopka, FL 32712
Fernando Orsini CT HOMES REALTY CORPORATION
$764,990 New Construction