$119,900
- Land
- 24.1 Acres
- $4,975 per Acre
2 Watt Abbitt Rd, Appomattox, VA 24522
2 Watt Abbitt Rd, Appomattox, VA 24522$119,900
2 Watt Abbitt Rd, Appomattox, VA 24522
2 Watt Abbitt Rd, Appomattox, VA 24522$595,000
516 Oakville Rd, Appomattox, VA 24522
516 Oakville Rd, Appomattox, VA 24522$198,500
Lot 7 Piney Mountain Rd, Appomattox, VA 24522
Lot 7 Piney Mountain Rd, Appomattox, VA 24522$145,000
TBD Lemon Ridge Ln, Appomattox, VA 24522
TBD Lemon Ridge Ln, Appomattox, VA 24522$89,000
0 Country Club Rd, Appomattox, VA 24522
0 Country Club Rd, Appomattox, VA 24522$30,000
6 Double Bridges Rd, Appomattox, VA 24522
6 Double Bridges Rd, Appomattox, VA 24522$315,000
396 Rocks Church Rd, Pamplin, VA 23958
THOMAS NOLEN Nolen Real Estate
$365,000
0 Old Courthouse Rd Unit 365567, Appomattox, VA 24522
0 Old Courthouse Rd Unit 365567, Appomattox, VA 24522$159,000
626 Holiday Lake Rd Unit 1, Appomattox, VA 24522
626 Holiday Lake Rd Unit 1, Appomattox, VA 24522$127,000
0 Skyline Rd Unit 59458, Appomattox, VA 24522
0 Skyline Rd Unit 59458, Appomattox, VA 24522$89,900
1034 Double Bridges Rd, Spout Spring, VA 24593
John Tatulli Mark A. Dalton & Co., Inc.
$24,900
Lot 2-2 Red House Rd, Appomattox, VA 24522
Lot 2-2 Red House Rd, Appomattox, VA 24522$24,900
Lot 1-2 Red House Rd, Appomattox, VA 24522
Lot 1-2 Red House Rd, Appomattox, VA 24522$1,100,000
1433 Piney Mountain Rd, Appomattox, VA 24522
Daniel Keeton Keeton & Co Real Estate
$365,000
119 S Fork Rd, Appomattox, VA 24522
THOMAS NOLEN Nolen Real Estate
$349,900
401 Reedy Spring Rd, Spout Spring, VA 24593