$4,544,000
- Land
- 142 Acres
- $32,000 per Acre
0142 Valley Ranch Dr, Little Rock, AR 72223
0142 Valley Ranch Dr, Little Rock, AR 72223$4,544,000
0142 Valley Ranch Dr, Little Rock, AR 72223
0142 Valley Ranch Dr, Little Rock, AR 72223$205,000
24 Remington Ln, Ward, AR 72176
Kimberly Robbins
CBRPM Group
(501) 501-7833
$148,900
000 N Maple St, Searcy, AR 72143
000 N Maple St, Searcy, AR 72143$69,500
1503 Emerald Cove Dr, Horseshoe Bend, AR 72512
1503 Emerald Cove Dr, Horseshoe Bend, AR 72512$189,500
229 Elmbrook Ln, Yellville, AR 72687
229 Elmbrook Ln, Yellville, AR 72687$209,000
619 Newcastle Dr, Sherwood, AR 72120
John Belden
CENTURY 21 Prestige Realty
(501) 430-3633
$149,900
606 W North St, Heber Springs, AR 72543
Clayton Shumate
RE/MAX Advantage Heber Springs
(501) 443-7958
$349,900
30 Lynndale Dr, Pleasant Plains, AR 72568
Pamela Welch
Mossy Oak Properties Selling Arkansas
(501) 474-3927
$472,000
00 Jason Ln, Greenbrier, AR 72058
00 Jason Ln, Greenbrier, AR 72058$125,000
6 S Hileah Trace, Cherokee Village, AR 72529
Andrea Andrews
Compass Rose Realty
(870) 412-8579
$299,900
Tract 4A Mc 5056, Everton, AR 72633
Tract 4A Mc 5056, Everton, AR 72633$200,000
Lot 85 Summit View Ln, Maumelle, AR 72113
Lot 85 Summit View Ln, Maumelle, AR 72113$2,900
TBD Isleta Dr, Cherokee Village, AR 72529
TBD Isleta Dr, Cherokee Village, AR 72529$855,000
8909 Berry Patch Ln, Roland, AR 72135
Kylea Buckley
Ownit Global Property Group
(501) 501-3894
$139,000
504 Green Mountain Dr, Little Rock, AR 72211
Gelinda Mudgett
REMAX Ultimate
(501) 459-4992