$80,000
- Land
- 1.32 Acres
- $60,606 per Acre
0 W Mcclung Unit 149105, Aransas Pass, TX 78336
0 W Mcclung Unit 149105, Aransas Pass, TX 78336$80,000
0 W Mcclung Unit 149105, Aransas Pass, TX 78336
0 W Mcclung Unit 149105, Aransas Pass, TX 78336$53,000
1314 S Mccampbell St, Aransas Pass, TX 78336
1314 S Mccampbell St, Aransas Pass, TX 78336$59,900
216 W Hazlett Ave, Aransas Pass, TX 78336
216 W Hazlett Ave, Aransas Pass, TX 78336$99,000
12 Augusta Cir, Aransas Pass, TX 78336
12 Augusta Cir, Aransas Pass, TX 78336$15,000
0 S 8th Unit 476103, Aransas Pass, TX 78336
0 S 8th Unit 476103, Aransas Pass, TX 78336$96,100
822 W Beasley Ave, Cty By the Se, TX 78336
822 W Beasley Ave, Cty By the Se, TX 78336$75,900
235 E Stoddard Ave, Aransas Pass, TX 78336
235 E Stoddard Ave, Aransas Pass, TX 78336$34,200
TBD N 11th St, Aransas Pass, TX 78336
TBD N 11th St, Aransas Pass, TX 78336$26,000
Lot 2 S 12th St, Aransas Pass, TX 78336
Lot 2 S 12th St, Aransas Pass, TX 78336$77,500
171 Munson Dr, Aransas Pass, TX 78336
171 Munson Dr, Aransas Pass, TX 78336$35,000
0 S 7th St, Aransas Pass, TX 78336
0 S 7th St, Aransas Pass, TX 78336$75,000
2557 Mundine Rd, Aransas Pass, TX 78336
2557 Mundine Rd, Aransas Pass, TX 78336$60,000
0 W Stoddard Ave, Aransas Pass, TX 78336
0 W Stoddard Ave, Aransas Pass, TX 78336$89,900
3 Augusta Cir, Aransas Pass, TX 78336
3 Augusta Cir, Aransas Pass, TX 78336$85,000
421 E Wilson Ave, Aransas Pass, TX 78336
421 E Wilson Ave, Aransas Pass, TX 78336$98,000
0 N Mccampbell Unit 154825, Aransas Pass, TX 78336
0 N Mccampbell Unit 154825, Aransas Pass, TX 78336$44,900