$305,000
1222 E Main St, Ariton, AL 36311
- 3 Beds
- 3 Baths
- 3,602 Sq Ft
- Built 1963
Last Sold Summary
- $85/SF
- 193 Days On Market
Current Estimated Value $302,610
Last Listing Agent JoAnna Benefield Coldwell Banker/Alfred Saliba
1222 E Main St, Ariton, AL 36311