$2,510,000 Sold Feb 13, 2026
3400 Military Rd, Arlington, VA 22207
- 6 Beds
- 6 Baths
- 6,513 Sq Ft
- Built 2017
Last Sold Summary
- $385/SF
- 154 Days On Market
Current Estimated Value $2,519,597
Last Listing Agent Sahba Samimi Right Address Realty
3400 Military Rd, Arlington, VA 22207