$1,655,000 Sold Aug 05, 2025
629 N Illinois St, Arlington, VA 22205
- 5 Beds
- 3 Baths
- 3,500 Sq Ft
- Built 1948
Last Sold Summary
- $473/SF
- 6 Days On Market
Current Estimated Value $1,682,500
Last Listing Agent Elizabeth Twigg Corcoran McEnearney
629 N Illinois St, Arlington, VA 22205