$55,000
- Land
- 10.22 Acres
- $5,382 per Acre
10111 W Old Highway 66, Ash Fork, AZ 86320
10111 W Old Highway 66, Ash Fork, AZ 86320$55,000
10111 W Old Highway 66, Ash Fork, AZ 86320
10111 W Old Highway 66, Ash Fork, AZ 86320$10,000
3527 N Willarney Way, Williams, AZ 86046
3527 N Willarney Way, Williams, AZ 86046$44,500
2050 W Skyline Dr, Ash Fork, AZ 86320
2050 W Skyline Dr, Ash Fork, AZ 86320$89,000
228 Flying Wrench Rd, Ash Fork, AZ 86320
228 Flying Wrench Rd, Ash Fork, AZ 86320$35,000
2653 W Plate Rd, Kaibab Estates West, AZ 86320
2653 W Plate Rd, Kaibab Estates West, AZ 86320$79,999
2408, 2374 W Skyline Dr, Kaibab Estates West, AZ 86320
2408, 2374 W Skyline Dr, Kaibab Estates West, AZ 86320$45,000
10 Rd NE Unit 17F, Ash Fork, AZ 86320
10 Rd NE Unit 17F, Ash Fork, AZ 86320$75,000
137 Cattle Dr, Ash Fork, AZ 86320
137 Cattle Dr, Ash Fork, AZ 86320$35,000
2715 W Plate Rd, Ash Fork, AZ 86320
2715 W Plate Rd, Ash Fork, AZ 86320$89,900
00000 N Xxxxx Rd Unit 249A, Ash Fork, AZ 86320
00000 N Xxxxx Rd Unit 249A, Ash Fork, AZ 86320$35,000
2714 W Plate Rd, Williams, AZ 86320
2714 W Plate Rd, Williams, AZ 86320$75,000
8406 W Old Highway 66, Ash Fork, AZ 86320
8406 W Old Highway 66, Ash Fork, AZ 86320$50,900
0000 W Conwayden Rd, Ash Fork, AZ 86320
0000 W Conwayden Rd, Ash Fork, AZ 86320$57,500
2460 Denny Dr, Williams, AZ 86046
2460 Denny Dr, Williams, AZ 86046$450,000
996 Couchman's Trail Unit 204, Ash Fork, AZ 86320
996 Couchman's Trail Unit 204, Ash Fork, AZ 86320$32,000
10 NW Chain Ranch Rd, Ash Fork, AZ 86320
10 NW Chain Ranch Rd, Ash Fork, AZ 86320$199,800