$129,900
- Land
- 19.91 Acres
- $6,524 per Acre
0 Cedar Springs Rd, Avon, AL 36312
0 Cedar Springs Rd, Avon, AL 36312$129,900
0 Cedar Springs Rd, Avon, AL 36312
0 Cedar Springs Rd, Avon, AL 36312$162,000
000 Eudon Best Rd, Ashford, AL 36312
000 Eudon Best Rd, Ashford, AL 36312$61,000
0 Lot I Prevatt Rd, Cowarts, AL 36321
0 Lot I Prevatt Rd, Cowarts, AL 36321Showing Results 81 - 83, Page 3 of 3