$35,000
- Land
- 2.01 Acres
- $17,374 per Acre
0 Co Rd 3175, Loudonville, OH 44842
0 Co Rd 3175, Loudonville, OH 44842$35,000
0 Co Rd 3175, Loudonville, OH 44842
0 Co Rd 3175, Loudonville, OH 44842$949,900
0 Eagle Way, Ashland, OH 44805
0 Eagle Way, Ashland, OH 44805$499,000
609 Ohio 95, Loudonville, OH 44842
Joseph Chupp
RE/MAX Showcase
(419) 518-5029
$399,900
504 Ohio 89, Congress, OH 44287
504 Ohio 89, Congress, OH 44287$1
1166 County Road 2075, Ashland, OH 44805
Mary Hartley
Howard Hanna Real Estate Services
(419) 701-5498
$79,900
408 Park St, Ashland, OH 44805
Mike Parker
Coldwell Banker Ward Real Estate
(419) 912-5403
$5,900
5038 Maderia Dr, West Salem, OH 44287
5038 Maderia Dr, West Salem, OH 44287$285,000
353 Hillcrest Dr, Ashland, OH 44805
Mervin Lehman
Kaufman Realty & Auctions, LLC
(419) 780-6246
$289,900
822 Hoover Dr, Ashland, OH 44805
Amanda Frye
Coldwell Banker Ward RE
(419) 541-2430
$289,900
1015 Township Road 1696, Ashland, OH 44805
Robin Walker Haring Realty, Inc.
$239,900
1714 Mifflin Ave, Ashland, OH 44805
Greg Gault NextHome Next Stepp
$264,900
5034 Maderia Dr, West Salem, OH 44287
Ron Sermak CENTURY 21 DePiero & Associates, Inc.
$349,900
519 Township Road 700, Polk, OH 44866
Justin Gerwig RE/MAX First Realty
$235,000
513 Steele Ave, Ashland, OH 44805
Tracy Jones Keller Williams Elevate - Strongsville
$440,000
225 Township Road 581, Sullivan, OH 44880
Jennifer Carlson Berkshire Hathaway HomeServices Stouffer Realty
$999,000
150 E Main St, Hayesville, OH 44838
Tony DiBenedetto RE/MAX Real Estate Group