$149,000
- Land
- 14 Acres
- $10,643 per Acre
00000 214th Rd, Kapioma, KS 66436
00000 214th Rd, Kapioma, KS 66436$149,000
00000 214th Rd, Kapioma, KS 66436
00000 214th Rd, Kapioma, KS 66436$100,000
4445 Sherman Rd, Atchison, KS 66002
4445 Sherman Rd, Atchison, KS 66002$299,000
6898 Sherman Rd, Atchison, KS 66002
6898 Sherman Rd, Atchison, KS 66002$89,900
0000 Decatur Rd, Effingham, KS 66023
0000 Decatur Rd, Effingham, KS 66023$10,500
1021 Ash St, Atchison, KS 66002
1021 Ash St, Atchison, KS 66002$25,000
803 M St, Atchison, KS 66002
803 M St, Atchison, KS 66002$40,000
164 Deer Run Rd, Mount Pleasant Township, KS 66002
164 Deer Run Rd, Mount Pleasant Township, KS 66002$599,500
0000 310th Rd, Everest, KS 66424
0000 310th Rd, Everest, KS 66424$23,999
1119 Ash St, Atchison, KS 66002
1119 Ash St, Atchison, KS 66002