$476,000
- Land
- 119 Acres
- $4,000 per Acre
TBD Rural Atoka, Atoka, OK 74525
TBD Rural Atoka, Atoka, OK 74525$476,000
TBD Rural Atoka, Atoka, OK 74525
TBD Rural Atoka, Atoka, OK 74525$125,000
Tract 3 Rural Atoka, Atoka, OK 74525
Tract 3 Rural Atoka, Atoka, OK 74525$2,086,500
0 Indian Church Rd Unit 11695297, Coalgate, OK 74538
0 Indian Church Rd Unit 11695297, Coalgate, OK 74538$4,900,000
3526 S Mississippi Ave, Atoka, OK 74525
3526 S Mississippi Ave, Atoka, OK 74525$184,500
0 E Boggy Depot Rd, Atoka, OK 74525
0 E Boggy Depot Rd, Atoka, OK 74525$995,000
10698 S Childrens Ln, Caddo, OK 74729
Shaina Crites Heartbeat Realty, LLC
$720,000
Tract 4 Shady Grove Rd, Wardville, OK 74525
Tract 4 Shady Grove Rd, Wardville, OK 74525$172,000
12078 S Forrest Hill Rd, Atoka, OK 74525
Sally Singleton Sparlin Realty
$1,799,000
824 S California Ave, Atoka, OK 74525
Christi Griffin KW Atoka
$99,000
4 State Highway 43, Clayton, OK 74536
4 State Highway 43, Clayton, OK 74536$280,000
7094 S Farris Rd, Atoka, OK 74525
7094 S Farris Rd, Atoka, OK 74525$144,000
8388 S Research Rd, Atoka, OK 74525
Neta Grimsley Southern Oklahoma Land Brokers
$135,000
159 N Texas Ave, Atoka, OK 74525
Laci Littleton
$179,000
00018 E Windy Ln, Farris, OK 74525
00018 E Windy Ln, Farris, OK 74525$150,000
00 W Hwy 69-75 Hwy, Atoka, OK 74525
00 W Hwy 69-75 Hwy, Atoka, OK 74525$75,000
614 Hughes St E, Stringtown, OK 74726
Dustyn Howard Legacy Land & Realty
$105,000
346 W 8th St, Atoka, OK 74525
Monica Lambert Homes By Lainie
$300,000
0 E 1860 Unit 2614033, Atoka, OK 74525