Est $317,826
36 Holly St, Auburn, ME 04210
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,140 Sq Ft
- Built 1875
Last Sold Summary
- 1% Above List Price
- $147/SF
- 6 Days On Market
- Last Sold Price $315,000
- Aug 01, 2023
Last Listing Agent Brian DuBois Keller Williams Realty