$379,900
- Land
- 8.37 Acres
- $45,388 per Acre
8412 Hillboldt Rd, Cat Spring, TX 78933
8412 Hillboldt Rd, Cat Spring, TX 78933$379,900
8412 Hillboldt Rd, Cat Spring, TX 78933
8412 Hillboldt Rd, Cat Spring, TX 78933$699,000
840 E Glenn St, Bellville, TX 77418
Candace Cornell Bill Johnson & Assoc. Real Estate
$344,900
9491 Rocky Rd, Bellville, TX 77418
Debbie Bender Town & Country Realty Mortgage
$276,000
1279 Thornbird Trail, Sealy, TX 77474
Jason Gracey Great Houston Properties, LLC
$214,990
909 Ives Creek Rd, Bellville, TX 77418
Julissa Alcantar-Martinez Texan Vista Realty
$2,875,000
TBD Rubin Lee Rd, Cat Spring, TX 78933
TBD Rubin Lee Rd, Cat Spring, TX 78933$175,000
1033 Wrangler Way, Sealy, TX 77474
1033 Wrangler Way, Sealy, TX 77474$384,500
0 Hackamore Rd Unit 55864587, Simonton, TX 77485
0 Hackamore Rd Unit 55864587, Simonton, TX 77485$1,236,708
TBD Trenckmann Rd, Sealy, TX 77474
TBD Trenckmann Rd, Sealy, TX 77474$825,000
315 Cedar St, New Ulm, TX 78950
Diana Power Texas Power Real Estate
$212,000
Lot 5 Guadalupe St, Sealy, TX 77474
Lot 5 Guadalupe St, Sealy, TX 77474$1,500,000
2368 Old Columbus Rd N, Sealy, TX 77474
Najmeh Raji REALM Real Estate Professionals - Galleria
$850,000
1011 Fm 2502 Rd, Bellville, TX 77418
Heather Novicke Bill Johnson & Assoc. Real Estate
$500,000
2862 Dees Cir, Sealy, TX 77474
Angie Maxwell Keller Williams Premier Realty
$1,760,000
8271 Farm To Market Road 529, Bellville, TX 77418
8271 Farm To Market Road 529, Bellville, TX 77418$775,000
7017 - B Old Highway 36, Bellville, TX 77418