$169,000
- Land
- 20 Acres
- $8,450 per Acre
0 County Road 4310, Avery, TX 75554
0 County Road 4310, Avery, TX 75554$169,000
0 County Road 4310, Avery, TX 75554
0 County Road 4310, Avery, TX 75554$519,000
TBD County Road 4670, Dekalb, TX 75554
TBD County Road 4670, Dekalb, TX 75554$103,500
County Road 4320, Avery, TX 75554
County Road 4320, Avery, TX 75554$110,000
Red River Avery Unit TX., Avery, TX 75554
Red River Avery Unit TX., Avery, TX 75554$695,000
6123 Fm 1701, Avery, TX 75554
6123 Fm 1701, Avery, TX 75554$2,691,150
00 County Road 4640, Avery, TX 75554
00 County Road 4640, Avery, TX 75554$65,000
0 County Road 4322, Avery, TX 75554
0 County Road 4322, Avery, TX 75554$75,000
6490 Fm 1701, Avery, TX 75554
6490 Fm 1701, Avery, TX 75554$300,000
160 Zigler Rd, Avery, TX 75554
160 Zigler Rd, Avery, TX 75554$103,500
0 Cr 4320 Unit 118243, Avery, TX 75554
0 Cr 4320 Unit 118243, Avery, TX 75554$269,000
TBD Shawnee, Avery, TX 75554
TBD Shawnee, Avery, TX 75554$474,000
0 Cr 4426 Unit 200701, Avery, TX 75554
0 Cr 4426 Unit 200701, Avery, TX 75554$123,300
TBD Cr 3310, Avery, TX 75554
TBD Cr 3310, Avery, TX 75554$340,000
0000 Fm 1699, Clarksville, TX 75426
0000 Fm 1699, Clarksville, TX 75426