$315,000 Last List Price Sold Oct 31, 2025
11670 Blackwater Rd, Baker, LA 70714
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,673 Sq Ft
- Built 1995
Last Sold Summary
- $188/SF
- 5 Days On Market
Current Estimated Value $309,074
Last Listing Agent Megan Bradley Magnolia Key Realty & Co. LLC
11670 Blackwater Rd, Baker, LA 70714