$4,200,000
- Land
- 60 Acres
- $70,000 per Acre
0 Taft Hwy Unit 202604244, Bakersfield, CA 93307
0 Taft Hwy Unit 202604244, Bakersfield, CA 93307$4,200,000
0 Taft Hwy Unit 202604244, Bakersfield, CA 93307
0 Taft Hwy Unit 202604244, Bakersfield, CA 93307$899,000
7960 S Union Ave, Bakersfield, CA 93307
7960 S Union Ave, Bakersfield, CA 93307$568,000
0 E Watts Dr Unit SR25138254, Bakersfield, CA 93307
0 E Watts Dr Unit SR25138254, Bakersfield, CA 93307$1,900,000
0 Zephyr Ln, Bakersfield, CA 93307
0 Zephyr Ln, Bakersfield, CA 93307$139,000
0 Breckenridge Rd Unit 202510369, Bakersfield, CA 93307
0 Breckenridge Rd Unit 202510369, Bakersfield, CA 93307$550,000
0 Weedpatch Hwy, Bakersfield, CA 93307
0 Weedpatch Hwy, Bakersfield, CA 93307$84,900
1104 Virginia Ave, Bakersfield, CA 93307
1104 Virginia Ave, Bakersfield, CA 93307$6,995,000
17027024 Cottonwood Rd, Bakersfield, CA 93307
17027024 Cottonwood Rd, Bakersfield, CA 93307$100,000
904 Curtis Dr, Bakersfield, CA 93307
904 Curtis Dr, Bakersfield, CA 93307$2,450,000
5833 S Union Ave, Bakersfield, CA 93307
5833 S Union Ave, Bakersfield, CA 93307$89,000
100 S Owens St, Bakersfield, CA 93307
100 S Owens St, Bakersfield, CA 93307$750,000
0 Cottonwood Rd, Bakersfield, CA 93307
0 Cottonwood Rd, Bakersfield, CA 93307Showing Results 41 - 52, Page 2 of 2