$1,200,000
127 Birch Ave, Bala Cynwyd, PA 19004
- 5 Beds
- 2.5 Baths
- 2,490 Sq Ft
- Built 1910
Last Sold Summary
- $482/SF
- 15 Days On Market
Current Estimated Value $1,205,105
Last Listing Agent Deborah Dorsey BHHS Fox & Roach-Rosemont
127 Birch Ave, Bala Cynwyd, PA 19004