$129,900
- Land
- 1.07 Acres
- $121,402 per Acre
16004 Acadia Dr, Bismarck, ND 58503
16004 Acadia Dr, Bismarck, ND 58503$129,900
16004 Acadia Dr, Bismarck, ND 58503
16004 Acadia Dr, Bismarck, ND 58503$129,900
14003 Acadia Dr, Bismarck, ND 58503
14003 Acadia Dr, Bismarck, ND 58503$144,900
20002 Acadia Place, Bismarck, ND 58503
20002 Acadia Place, Bismarck, ND 58503$144,900
20004 Acadia Place, Bismarck, ND 58503
20004 Acadia Place, Bismarck, ND 58503$129,900
18003 Acadia Dr, Bismarck, ND 58503
18003 Acadia Dr, Bismarck, ND 58503$129,900
15008 Acadia Dr, Bismarck, ND 58503
15008 Acadia Dr, Bismarck, ND 58503$129,900
18004 Acadia Dr, Bismarck, ND 58503
18004 Acadia Dr, Bismarck, ND 58503$144,900
20003 Acadia Place, Bismarck, ND 58503
20003 Acadia Place, Bismarck, ND 58503Showing Results 41 - 48, Page 2 of 2