$400,000
- Land
- 13.33 Acres
- $30,005 per Acre
TRACT 3 Elm Pass Rd, Bandera, TX 78003
TRACT 3 Elm Pass Rd, Bandera, TX 78003$400,000
TRACT 3 Elm Pass Rd, Bandera, TX 78003
TRACT 3 Elm Pass Rd, Bandera, TX 78003$330,000
LOT 5 Sophie Dr, Bandera, TX 78003
LOT 5 Sophie Dr, Bandera, TX 78003$45,000
TBD Skyline Trail, Bandera, TX 78063
TBD Skyline Trail, Bandera, TX 78063$345,000
TRACT 94 Winans Creek Ranch 10 03 Acres, Bandera, TX 78003
TRACT 94 Winans Creek Ranch 10 03 Acres, Bandera, TX 78003$230,000
TBD Hills of Bandera Rd, Bandera, TX 78003
TBD Hills of Bandera Rd, Bandera, TX 78003$465,000
924 Wagon Creek Rd, Bandera, TX 78003
Terry West Coldwell Banker Stagecoach Realty
$100,000
247 Highgate, Bandera, TX 78003
247 Highgate, Bandera, TX 78003$350,000
TBD Kings Ranch Rd, Bandera, TX 78003
TBD Kings Ranch Rd, Bandera, TX 78003$85,000
829 Tejas Trail, Bandera, TX 78003
829 Tejas Trail, Bandera, TX 78003$180,000
176 Concho Ln, Bandera, TX 78003
176 Concho Ln, Bandera, TX 78003$850,000
1100 Madrona Ridge Dr Unit 10, Bandera, TX 78003
Babo Teich Teich Properties, LLC
$469,900
605 Lakeshore Ln, Bandera, TX 78003
Thomas Martinez Leverage Realty Consulting Group
$795,500
TBD 37 ACRES Elm Pass Rd, Bandera, TX 78003
TBD 37 ACRES Elm Pass Rd, Bandera, TX 78003$69,500
TBD Buckskin Trail, Bandera, TX 78003
TBD Buckskin Trail, Bandera, TX 78003$300,000
1246 Clearwater Canyon Rd, Bandera, TX 78003
1246 Clearwater Canyon Rd, Bandera, TX 78003$440,000
1265 Comanche Path, Bandera, TX 78003
Kimberly Paul Coldwell Banker Stagecoach Realty