$179,900
- Land
- 1.21 Acres
- $148,678 per Acre
Lot 14 Great Sky Dr, Banner Elk, NC 28604
Lot 14 Great Sky Dr, Banner Elk, NC 28604$179,900
Lot 14 Great Sky Dr, Banner Elk, NC 28604
Lot 14 Great Sky Dr, Banner Elk, NC 28604$325,000
S7 Sky Rock Trail, Banner Elk, NC 28604
S7 Sky Rock Trail, Banner Elk, NC 28604$225,000
0 Beaver Dam Rd Unit CAR4377445, Banner Elk, NC 28604
Darren Sweet America's Land Partners North Carolina LLC
$225,000
0 Beaver Dam Rd Unit 11738588, Banner Elk, NC 28604
0 Beaver Dam Rd Unit 11738588, Banner Elk, NC 28604$252,600
303 Sugar Top Dr Unit 2107, Sugar Mountain, NC 28604
Eric Thomas Century 21 Mountain Vistas
$289,999
303 Sugar Top Dr Unit 9-3928, Sugar Mountain, NC 28604
Michelle Griffin High Country Resort Properties
$4,389,000
30 Valley Watch Ct, Banner Elk, NC 28604
Allison Schoen Elevate Land & Realty Banner Elk
$615,000
1645 Balm Hwy Unit 11-A, Banner Elk, NC 28604
Morgan Beck Herdklotz
Premier Sotheby's International Realty- Banner Elk
(828) 675-7119
$1,199,900
161 Cobblestone Bridge Ln, Banner Elk, NC 28604
Jonathan Lehman
Keller Williams High Country
(828) 392-7680
$675,000
1310 Beech Mountain Pkwy, Beech Mountain, NC 28604
Cindy Giarrusso Blue Ridge Realty & Investment
$315,000
Lots 6,7,8 Village R Maple Ln, Beech Mountain, NC 28604
Lots 6,7,8 Village R Maple Ln, Beech Mountain, NC 28604$2,200,000
30 Crestview Ln, Banner Elk, NC 28604
Richard Foster Elk River Realty
$849,900
188 Camp Eagle Loop, Banner Elk, NC 28604
Allison Schoen Elevate Land & Realty Banner Elk
$509,900
335 Pleasant View Unit 4, Sugar Mountain, NC 28604