$1,689,000
- Land
- 2.21 Acres
- $764,253 per Acre
5416 Spotswood Trail, Barboursville, VA 22923
5416 Spotswood Trail, Barboursville, VA 22923$1,689,000
5416 Spotswood Trail, Barboursville, VA 22923
5416 Spotswood Trail, Barboursville, VA 22923$189,000
3860 Gilbert Station Rd, Barboursville, VA 22923
3860 Gilbert Station Rd, Barboursville, VA 22923$510,000
13078 Albano Rd, Barboursville, VA 22923
Peter Cathcart
STEVENS & COMPANY-CHARLOTTESVILLE
(540) 873-6911
$2,500,000
4500 Winery Ln, Barboursville, VA 22923
Paul MacMahon
Sheridan-MacMahon Ltd.
(540) 306-5310
$599,999
2441 Tisdale Rd, Barboursville, VA 22923
KAREN KEHOE RE/MAX GATEWAY
$599,000
2 Coquina Dr, Barboursville, VA 22923
Steve Ripley BETTER HOMES & GARDENS R.E.-PATHWAYS
$579,000
2211 Carpenters Mill Rd, Barboursville, VA 22923
Julie Ballard NEST REALTY GROUP
$575,000
1 Coquina Dr, Barboursville, VA 22923
Steve Ripley BETTER HOMES & GARDENS R.E.-PATHWAYS
$779,500
480 Dawsonville Rd, Barboursville, VA 22923
Tim Carson REAL ESTATE III, INC.
$839,000
4245 Woodthrush Ln, Barboursville, VA 22923
Lisa Lyons LORING WOODRIFF REAL ESTATE ASSOCIATES
$675,000
242 Palmer Place, Ruckersville, VA 22968
Sal Milione TARGET THE MARKET REAL ESTATE
$699,000
612 London Ct, Ruckersville, VA 22968
Julie Ballard NEST REALTY GROUP
$600,000
6070 Fredericksburg Rd, Barboursville, VA 22923
Gordon Cowan Weichert Realtors Nancy Beahm Real Estate
$675,000
258 Palmer Place, Ruckersville, VA 22968
Sal Milione TARGET THE MARKET REAL ESTATE
$799,000
3505 Sarah Dr, Charlottesville, VA 22911