$175,000
- Land
- 2 Acres
- $87,500 per Acre
Lot 30-2-1 North Rd, Center Barnstead, NH 03225
Lot 30-2-1 North Rd, Center Barnstead, NH 03225$175,000
Lot 30-2-1 North Rd, Center Barnstead, NH 03225
Lot 30-2-1 North Rd, Center Barnstead, NH 03225$549,900
61 Crescent Dr, Center Barnstead, NH 03225
Tami Mousseau
BHHS Verani Concord
(603) 570-9705
$230,000
Lot 33 Ridge Rd, Barnstead, NH 03225
Lot 33 Ridge Rd, Barnstead, NH 03225$499,900
96 Damsite Rd, Center Barnstead, NH 03225
Tami Mousseau
BHHS Verani Concord
(888) 601-6572
$799,900
145 Cann Rd, Center Barnstead, NH 03225
Tami Mousseau
BHHS Verani Concord
(866) 964-7252
$1,200,000
M1,L16 Province Rd, Barnstead, NH 03225
M1,L16 Province Rd, Barnstead, NH 03225$950,000
24 Gillis Ln, Center Barnstead, NH 03225
Tami Mousseau
BHHS Verani Concord
(833) 381-3166
$499,000
21 Nutter Cir, Barnstead, NH 03225
Erica Bruce
BHHS Verani Belmont
(855) 734-4884
$545,900
145 Holmes Rd, Barnstead, NH 03225
Tami Mousseau
BHHS Verani Concord
(877) 346-3312
$545,000
28 Dalton Dr, Barnstead, NH 03225
Maurice Robichaud Arris Realty
$999,000
165 Georgetown Dr, Barnstead, NH 03225
Brie Stephens Compass New England, LLC
$625,000
39 S Barnstead Rd, Barnstead, NH 03225
Nick Turmel Tri-State Realty, LLC
$849,900
956 N Barnstead Rd, Barnstead, NH 03225
Maurice Robichaud Arris Realty
$964,900
42 Brewster Rd, Center Barnstead, NH 03225
Gregory McCarthy Keller Williams Realty-Metropolitan
$829,900
206 Varney Rd, Center Barnstead, NH 03225
Yvonne Daboul KW Coastal and Lakes & Mountains Realty
$579,900