$505,000
2740 10th St, Barronett, WI 54813
- 3 Beds
- 3 Baths
- 1,800 Sq Ft
- Built 1987
Last Sold Summary
- 3% Above List Price
- $281/SF
- 67 Days On Market
Current Estimated Value $522,993
Last Listing Agent Jonathan Hile RE/MAX NorthStar
2740 10th St, Barronett, WI 54813