$1,280,000
- Land
- 64.08 Acres
- $19,976 per Acre
8500 N Fork Rd, Bartlett, TX 76511
8500 N Fork Rd, Bartlett, TX 76511$1,280,000
8500 N Fork Rd, Bartlett, TX 76511
8500 N Fork Rd, Bartlett, TX 76511$264,000
0 Gooseneck Rd, Bartlett, TX 76511
0 Gooseneck Rd, Bartlett, TX 76511$9,595,000
19102 Post Oak Rd, Bartlett, TX 76511
Glenn Hodge First Texas Brokerage Company
$499,999
Farm To Market Road 972, Bartlett, TX 76511
Farm To Market Road 972, Bartlett, TX 76511$2,850,000
2927 County Road 302, Bartlett, TX 76511
2927 County Road 302, Bartlett, TX 76511$789,000
250 County Road 323, Bartlett, TX 76511
Rebecca Cake Realty Texas LLC
$350,000
0 Harold Clark Rd Unit 612575, Bartlett, TX 76511
0 Harold Clark Rd Unit 612575, Bartlett, TX 76511$159,900
000 County Road 418a, Bartlett, TX 76511
000 County Road 418a, Bartlett, TX 76511$2,913,500
TBD Donahoe Rd, Bartlett, TX 76511
TBD Donahoe Rd, Bartlett, TX 76511$375,000
8800 Fm 972, Bartlett, TX 76511
8800 Fm 972, Bartlett, TX 76511$264,000
TBD Gooseneck Rd Unit 2, Bartlett, TX 76511
TBD Gooseneck Rd Unit 2, Bartlett, TX 76511$350,000
0 Bell St St Unit 612507, Bartlett, TX 76511
0 Bell St St Unit 612507, Bartlett, TX 76511$264,000
TBD Gooseneck Rd Unit 3, Bartlett, TX 76511
TBD Gooseneck Rd Unit 3, Bartlett, TX 76511$589,000
1105 County Road 422, Bartlett, TX 76511
Ryan Schneider RE/MAX Associates Group
$259,000
TBD Kelsoville Rd, Bartlett, TX 76511
TBD Kelsoville Rd, Bartlett, TX 76511$264,000
TBD Gooseneck Rd Unit 6, Bartlett, TX 76511
TBD Gooseneck Rd Unit 6, Bartlett, TX 76511$2,500,000