$150,000
- Land
- 10.47 Acres
- $14,327 per Acre
1 & 2 Cemetery Dr, Rocky Mount, NC 27809
1 & 2 Cemetery Dr, Rocky Mount, NC 27809$150,000
1 & 2 Cemetery Dr, Rocky Mount, NC 27809
1 & 2 Cemetery Dr, Rocky Mount, NC 27809$150,000
00 Cemetery Dr, Rocky Mount, NC 27809
00 Cemetery Dr, Rocky Mount, NC 27809$28,000
31 Eltham, Rocky Mount, NC 27804
31 Eltham, Rocky Mount, NC 27804$314,900
170 Lothian, Rocky Mount, NC 27804
Jay Hooks
Champion Real Estate
(252) 591-3652
$419,900
4980 Shepherds Way Dr, Red Oak, NC 27809
Kimberly Hoff Boone, Hill, Allen & Ricks
$1,498,000
6644 Turkey Chase Rd, Battleboro, NC 27809
Jordan Lamm Our Town Properties Inc.
$200,000
4232 Old Battleboro Rd, Battleboro, NC 27809
KATHERINE AKERS Fathom Realty NC LLC
$499,900
5771 Harvest Ridge Rd, Battleboro, NC 27809
Dawn Wallen Boone, Hill, Allen & Ricks
$450,000
127 Ascot, Rocky Mount, NC 27804
Amanda Williams Big Realty
$363,300
223 Rosemount, Rocky Mount, NC 27804
Jay Hooks
Champion Real Estate
(252) 769-7518
$339,000
5021 Green Hawthorne Ct, Battleboro, NC 27809
Michelle Stewart Heart To Homes Realty LLC
$539,000
2316 Heartland Rd, Red Oak, NC 27809
Tara Thomas Coldwell Banker Allied Real Es
$229,900
5001 Marriott St, Rocky Mount, NC 27809
Katlin Mateer 360 REALTY
$24,900
14 Beeston Fields, Rocky Mount, NC 27804
14 Beeston Fields, Rocky Mount, NC 27804$480,000
642 Chimney Hill Way, Rocky Mount, NC 27804
Sterling Grimes
Foote Real Estate LLC
(252) 461-2756
$389,500
4787 Golden Willow Dr, Battleboro, NC 27809
Jim Baker United Real Estate Tri-County