$287,119
- Land
- 3.53 Acres
- $81,337 per Acre
0 Decker Dr, Baytown, TX 77520
0 Decker Dr, Baytown, TX 77520$287,119
0 Decker Dr, Baytown, TX 77520
0 Decker Dr, Baytown, TX 77520$1,500,000
6210 Thompson Rd, Baytown, TX 77521
6210 Thompson Rd, Baytown, TX 77521$895,000
6002 East Fwy, Baytown, TX 77521
6002 East Fwy, Baytown, TX 77521$110,000
4307 Crosby Cedar Bayou Rd, Baytown, TX 77521
4307 Crosby Cedar Bayou Rd, Baytown, TX 77521$164,900
770 Hunt Rd Unit 212, Baytown, TX 77521
Karla Opryshek Keller Williams Elite
$1,250,000
2402 East Fwy, Baytown, TX 77521
2402 East Fwy, Baytown, TX 77521$300,000
2707 Ellis School Rd Unit A-B, Baytown, TX 77521
Linda Harris Maxwell-Harris Real Estate Group
$820,000
117 W Archer Rd, Baytown, TX 77521
Quenton Rockwell Coldwell Banker Realty - Greater Northwest
$295,000
00 Fm 1942 Rd, Baytown, TX 77521
00 Fm 1942 Rd, Baytown, TX 77521$1,888,000
6716 Sjolander Rd, Baytown, TX 77521
Jan Kish Tiger Team Realty
Showing Results 441 - 450, Page 12 of 12