$325,000
- Land
- 1.26 Acres
- $258,758 per Acre
6503 Treme Bayou Dr, Baytown, TX 77523
6503 Treme Bayou Dr, Baytown, TX 77523$325,000
6503 Treme Bayou Dr, Baytown, TX 77523
6503 Treme Bayou Dr, Baytown, TX 77523$620,990
Plan E60F at Riverside Estates, Baytown, TX 77523
$145,000
0 County Road 4001, Dayton, TX 77535
0 County Road 4001, Dayton, TX 77535$477,990
Plan Brent at Riceland - 50ft. lots, Mont Belvieu, TX 77523
$324,900
622 Little Cypress Ln, Baytown, TX 77523
Cesar Guerra Keller Williams Realty Metropolitan
$346,715
11816 S Pavillion Dr, Mont Belvieu, TX 77580
$259,900
8419 Hannah Rd, Cove, TX 77523
Stephen Rentz HomeSmart
$309,640
6906 Bens Landing, Cove, TX 77523
Angeline Clark Pulte Homes MLS
$418,070
11906 Rice View Dr, Mont Belvieu, TX 77523
$429,900
11915 Champions Gate Dr, Mont Belvieu, TX 77535
Kayla Peveto Keller Williams Elite
$580,990
Artesia Plan at Reserve of Champions Estates, Mont Belvieu, TX 77523
$460,000
14946 Buffalo Head St, Baytown, TX 77523
Katie Craig Chesmar Homes
$456,900
12026 Old Fashion Cir, Mont Belvieu, TX 77535
$279,900
8210 Greenleaf St, Baytown, TX 77523
Tanya Hutfless JLA Realty
$289,900
14807 Cold Water Dr, Baytown, TX 77523
Dana Newell 316 Realty Group
$629,900
11906 Bush Tail Ct, Mont Belvieu, TX 77523
$264,900
7906 Brookfield St, Baytown, TX 77523
David Kane Kane Rescom Realty
$357,900
11019 Youngquist Dr, Mont Belvieu, TX 77523
Jared Turner Century Communities
$299,000
5002 Creekside Ave, Baytown, TX 77523
Charly Graham RE/MAX Universal
$438,260
310 Ruby Ford Dr, Cove, TX 77523