$420,000
117 Mill Creek Rd, Bayville, NJ 08721
- 4 Beds
- 1 Bath
- 1,022 Sq Ft
- Built 1960
Last Sold Summary
- $411/SF
- 16 Days On Market
Current Estimated Value $427,192
Last Listing Agent Christine Appice C21/ Action Plus Realty
117 Mill Creek Rd, Bayville, NJ 08721