$1,601,250
- Land
- 106.75 Acres
- $15,000 per Acre
1500 Utah 257, Milford, UT 84751
1500 Utah 257, Milford, UT 84751$1,601,250
1500 Utah 257, Milford, UT 84751
1500 Utah 257, Milford, UT 84751$120,000
29 R7w S4 Unit 22, Beaver, UT 84713
29 R7w S4 Unit 22, Beaver, UT 84713$150,000
480 N Main St Unit 7+8, Milford, UT 84751
480 N Main St Unit 7+8, Milford, UT 84751$630,000
0 Elk Meadows Dr Unit 25-259185, Beaver, UT 84713
0 Elk Meadows Dr Unit 25-259185, Beaver, UT 84713$195,000
0 Lot 1 Mineral View Estates Unit 113358, Beaver, UT 84713
0 Lot 1 Mineral View Estates Unit 113358, Beaver, UT 84713$325,000
Lot 12 Tushar Mountain Estates, Beaver, UT 84713
Lot 12 Tushar Mountain Estates, Beaver, UT 84713$125,000
0 T29s R11w S24 Unit 111397, Minersville, UT 84752
0 T29s R11w S24 Unit 111397, Minersville, UT 84752$630,000
8 Elk Meadows Dr Unit 8, Beaver, UT 84713
8 Elk Meadows Dr Unit 8, Beaver, UT 84713$19,500
2000 S 1000 W, Milford, UT 84751
2000 S 1000 W, Milford, UT 84751$168,000
350 N 200 W Unit 1-12, Milford, UT 84751
350 N 200 W Unit 1-12, Milford, UT 84751$125,000
5 Acre Parcel Near Minersville, Minersville, UT 84752
5 Acre Parcel Near Minersville, Minersville, UT 84752$169,000
0 First Springs Rd Unit 109188, Beaver, UT 84713
0 First Springs Rd Unit 109188, Beaver, UT 84713$225,000
Lot 99 W Village Subdivision Unit Eagle Point Resort, Beaver, UT 84713
Lot 99 W Village Subdivision Unit Eagle Point Resort, Beaver, UT 84713Showing Results 121 - 133, Page 4 of 4