$219,000
- Land
- 12.53 Acres
- $17,478 per Acre
Tract 3 English Rd, Bedias, TX 77831
Tract 3 English Rd, Bedias, TX 77831$219,000
Tract 3 English Rd, Bedias, TX 77831
Tract 3 English Rd, Bedias, TX 77831$249,999
7111 Refugio Cir, Bedias, TX 77831
Kristi Fox Satsky Century 21 Integra Unlocked
$269,500
13316 Farm To Market Rd 2620 Tract 7, Bedias, TX 77831
13316 Farm To Market Rd 2620 Tract 7, Bedias, TX 77831$269,500
13316-004 Farm To Market Road 2620, Bedias, TX 77831
13316-004 Farm To Market Road 2620, Bedias, TX 77831$225,000
22218 Madison St, Bedias, TX 77831
Manuel Becerra Jr. Vive Realty LLC
$250,000
5.02 Acres, Lot 6 County Road 228, Bedias, TX 77831
5.02 Acres, Lot 6 County Road 228, Bedias, TX 77831$269,500
13316 Farm To Market Rd 2620 Tract 10, Bedias, TX 77831
13316 Farm To Market Rd 2620 Tract 10, Bedias, TX 77831$278,000
13316 Farm To Market Rd 2620 Tract 6, Bedias, TX 77831
13316 Farm To Market Rd 2620 Tract 6, Bedias, TX 77831$269,500
13316-005 Farm To Market Road 2620, Bedias, TX 77831
13316-005 Farm To Market Road 2620, Bedias, TX 77831$240,000
TBD County Road 132, Bedias, TX 77831
TBD County Road 132, Bedias, TX 77831$289,996
2547 Bob Mathews St, Bedias, TX 77831
Maribel Botello Lone Star, Realtors
$200,000
TBD Highway 90 Hwy N, Bedias, TX 77831
TBD Highway 90 Hwy N, Bedias, TX 77831$285,000
3284 County Road 117, Bedias, TX 77831
3284 County Road 117, Bedias, TX 77831$219,900
25972 Cemetery Rd, Bedias, TX 77831
JAMES GRUBBS Summers Cook & Company
$220,000
21174 Harrison Dr, Bedias, TX 77831
21174 Harrison Dr, Bedias, TX 77831$269,500