$590,000
- Land
- 63.9 Acres
- $9,233 per Acre
489 Grape Hollow Rd, East Fishkill, NY 12531
489 Grape Hollow Rd, East Fishkill, NY 12531$590,000
489 Grape Hollow Rd, East Fishkill, NY 12531
489 Grape Hollow Rd, East Fishkill, NY 12531$815,000
83 Lime Ridge Rd, Poughquag, NY 12570
Michele Marina Atlantica East Associates LLC
$725,000
102 Beaver Rd, Lagrangeville, NY 12540
Rebecca Marino Corcoran Country Living
$775,000
215 Martin Rd, Lagrangeville, NY 12540
Maria Tomaselli Howard Hanna Rand Realty
$815,000
44 Carol Ln, Poughquag, NY 12570
Sarah Mirza Mulhall Julia B Fee Sothebys Int. Rlty
$865,000
38 Melanie Ln, Hopewell Junction, NY 12533
Joseph Scherer eXp Realty
$699,000
57 Lime Ridge Rd, Poughquag, NY 12570
Maria Campanelli BHHS River Towns Real Estate
$895,000 Coming Soon
212 Pleasant Ridge Rd, Poughquag, NY 12570
Kimberly Wickes R. Ferris Real Estate, LLC
$749,000
42 Blackstone Ridge, Holmes, NY 12531
Brittany Pisco, SRS William Raveis-New York, LLC
$565,375
50 Cunningham Ln, Poughquag, NY 12570
Beatrice Dorlean-Cornet BHHS Hudson Valley Properties
$549,999
110 Stagecoach Pass, Stormville, NY 12582
Krystle Carl BHHS Hudson Valley Properties
$450,000
0 Town Center Blvd Unit KEY920542, Beekman, NY 12533
0 Town Center Blvd Unit KEY920542, Beekman, NY 12533$429,000
0 Town Center Blvd Unit KEY979863, Beekman, NY 12570
0 Town Center Blvd Unit KEY979863, Beekman, NY 12570$695,000
0 Clapp Hill Rd Unit KEY992406, Beekman, NY 12540
0 Clapp Hill Rd Unit KEY992406, Beekman, NY 12540$590,000
0 Pleasant Ridge Rd, Poughquag, NY 12570