$225,000
- Land
- 1.57 Acres
- $143,678 per Acre
TBD Lot 22 Ironwood Ridge, Salado, TX 76571
TBD Lot 22 Ironwood Ridge, Salado, TX 76571$225,000
TBD Lot 22 Ironwood Ridge, Salado, TX 76571
TBD Lot 22 Ironwood Ridge, Salado, TX 76571$239,800
303 Creek Branch Cove, Killeen, TX 76543
Heather Cisco Compass RE Texas, LLC
$399,000
630 Eagle Crest Dr, Salado, TX 76571
$259,000
8906 Sky Crest Dr, Temple, TX 76502
Susan Young The Foxx Real Estate Group-ARG
$550,000
6323 Drexel Loop, Temple, TX 76502
Taylor Dasch EG Realty
$140,000
TBD Lionheart Dr, Belton, TX 76513
TBD Lionheart Dr, Belton, TX 76513$454,000
6014 Pescara Dr, Temple, TX 76502
$319,900
815 Cross Dr, Temple, TX 76502
McKenna Taggart Real Broker, LLC
$245,000
3414 Rusack Dr, Killeen, TX 76542
Jennifer Huggins Exp Realty Llc
$239,000
524 E 13th Ave, Belton, TX 76513
Jayci Humphrey All City Real Estate Ltd. Co
$595,000
5597 Cliff Ln, Temple, TX 76502
Michelle Garza BK Real Estate
$287,190
333 Presley Dr, Killeen, TX 76542
$135,000
TBD Lot 46 Juniper Ridge, Salado, TX 76571
TBD Lot 46 Juniper Ridge, Salado, TX 76571$889,000
108 Scout Island, Belton, TX 76513
Rebecca Briggs Imperium Real Estate
$559,000
Jackson Side Entry Garage Plan at Bella Terra, Temple, TX 76502
$579,000
813 Golden Eagle Cove, Salado, TX 76571
$540,000
5913 Turtle Creek Trail, Temple, TX 76502
Ali Thompson Real Broker, LLC
$159,000
303 Cliffhouse Dr, Belton, TX 76513
Natalie Bleau Linnemann Realty
$329,999
7228 Caladium Dr, Temple, TX 76502
Megan Kiella Kiella Homebuilders, LTD
$399,900
7112 Cokui Dr, Killeen, TX 76542