New Construction Homes for Sale in 34420, FL
-
-
-
Silver Springs Shores Spot Lots Community
$267,990 - $325,070
OCALA, FL 34472
- 3 - 4 Beds
- 1,408+ Sq Ft
-
-
-
-
$145,000 Lot/Land
0 SE 92nd Ct, Belleview, FL 34420
- 3.03 Acres
- $47,855 per Acre
-
$1,795,000 Lot/Land
12557 SE 104th Terrace, Belleview, FL 34420
- 39.95 Acres
- $44,931 per Acre
-
$1,299,000 Lot/Land
12630 Us-441 S, Belleview, FL
- 12.8 Acres
- $101,484 per Acre
-
$599,900 Lot/Land
4220 SE 95th St Us Hwy 441 301 27, Ocala, FL 34480
- 2.61 Acres
- $229,847 per Acre
-
$159,999 Lot/Land
TBD SE 92nd Ct, Belleview, FL 34420
- 3.82 Acres
- $41,885 per Acre
-
$267,485 Custom Home
7682 SE 114th St, Belleview, FL 34420
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,444 Sq Ft
-
$370,000 Custom Home
10281 SE 67th Terrace, Belleview, FL 34420
- 4 Beds
- 3 Baths
- 1,931 Sq Ft
-
$350,900 Custom Home
12320 SE 70th Avenue Rd, Belleview, FL 34420
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,807 Sq Ft
-
$309,900 Custom Home
4090 SE 134th Place, Belleview, FL 34420
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,540 Sq Ft
-
$335,000 Custom Home
12757 SE 104th Terrace, Belleview, FL 34420
- 4 Beds
- 3 Baths
- 1,926 Sq Ft
-
-
$249,800 Custom Home
12414 SE 106th Ct, Belleview, FL 34420
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,249 Sq Ft
-
$249,000 Custom Home
10338 SE 126th Ln, Belleview, FL 34420
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,334 Sq Ft
-
$250,000 Custom Home
10304 SE 126th Ln, Belleview, FL 34420
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,334 Sq Ft
-
$248,999 Custom Home
10374 SE 126th Ln, Belleview, FL 34420
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,352 Sq Ft
-
$319,900 Custom Home
3783 SE 97th Ln, Belleview, FL 34420
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,827 Sq Ft
-
$272,000 Custom Home
12371 SE 100th Ave, Belleview, FL 34420
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,440 Sq Ft
-
$239,000 Custom Home
32 Olive Circle Loop, Ocala, FL 34472
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,083 Sq Ft
-
$222,900 Custom Home
12129 SE 87th Ct, Belleview, FL 34420
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,125 Sq Ft
-
$1,150,000 Custom Home
11920 SE 8th Ave, Ocala, FL 34480
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 3,013 Sq Ft
-
$260,888 Custom Home
12810 SE 53rd Ct, Belleview, FL 34420
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,811 Sq Ft
-
$262,500 Custom Home
6938 SE 122nd Ln, Belleview, FL 34420
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,302 Sq Ft
-
$299,000 Custom Home
12345 SE 99th Ave, Belleview, FL 34420
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,263 Sq Ft
-
$259,000 Custom Home
12472 SE 67th Terrace Rd, Belleview, FL 34420
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,458 Sq Ft
-
$259,900 Custom Home
3745 SE 133rd Place, Belleview, FL 34420
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,121 Sq Ft
-
$269,000 Custom Home
3611 SE 132nd Place, Belleview, FL 34420
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,400 Sq Ft
-
$2,850,000 Lot/Land
11987 South St, Belleview, FL 34420
- 15.77 Acres
- $180,723 per Acre
-
$130,000 Lot/Land
TBD SE 102 Terrace, Belleview, FL 34420
- 15,681 Sq Ft
- $361,111 per Acre
-
$439,000 Lot/Land
4101 SE 110th St, Belleview, FL 34420
- 10 Acres
- $43,900 per Acre
-
$40,000 Lot/Land
0 SE 130 St Unit MFROM719243, Belleview, FL 34420
- 27,007 Sq Ft
- $64,516 per Acre
-
$750,000 Lot/Land
7711 SE 126th Place, Belleview, FL 34420
- 6.47 Acres
- $115,920 per Acre
-
$225,000 Lot/Land
12441 SE 72nd Ave, Belleview, FL 34420
- 25,264 Sq Ft
- $387,931 per Acre
-
$22,900 Lot/Land
TBD SE 104th Terrace, Belleview, FL 34420
- 8,276 Sq Ft
- $120,526 per Acre
-
$199,000 Lot/Land
0 SE 110th Street Rd, Belleview, FL 34420
- 1.08 Acres
- $184,259 per Acre
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 3