$439,000
- Land
- 10 Acres
- $43,900 per Acre
4101 SE 110th St, Belleview, FL 34420
4101 SE 110th St, Belleview, FL 34420$439,000
4101 SE 110th St, Belleview, FL 34420
4101 SE 110th St, Belleview, FL 34420$95,000
11772 SE 99th Terrace, Belleview, FL 34420
Elmar Clarisse LPT REALTY, LLC
$40,000
0 SE 130 St Unit MFROM719243, Belleview, FL 34420
0 SE 130 St Unit MFROM719243, Belleview, FL 34420$129,900
9701 E Hwy 25 Unit 256, Belleview, FL 34420
Denise March HOMERUN REALTY LLC
$750,000
7711 SE 126th Place, Belleview, FL 34420
7711 SE 126th Place, Belleview, FL 34420$225,000
12441 SE 72nd Ave, Belleview, FL 34420
12441 SE 72nd Ave, Belleview, FL 34420$599,000
11395 SE 108th Terrace Rd, Belleview, FL 34420
Henry Allcott BROKER ASSOCIATES REALTY
$22,900
TBD SE 104th Terrace, Belleview, FL 34420
TBD SE 104th Terrace, Belleview, FL 34420$325,000
7075 SE Highway 25a, Belleview, FL 34420
Anthony Alfarone REAL BROKER LLC - OCALA
$185,000
0 SE 110th Street Rd, Belleview, FL 34420
0 SE 110th Street Rd, Belleview, FL 34420$238,000
11965 SE 70th Avenue Rd, Belleview, FL 34420
Robby Strickland OXFORD LAND COMPANY
$105,000
11838 SE 99th Ct, Belleview, FL 34420
Tina Lizzo LEGACY REALTY & ASSOCIATES
$268,990
12801 SE 53rd Ave, Belleview, FL 34420
$650,000
10389 SE 50th Ave, Belleview, FL 34420
10389 SE 50th Ave, Belleview, FL 34420$45,000
SE 87 Ter, Belleview, FL 34420
SE 87 Ter, Belleview, FL 34420$170,000
TBD E Hwy 25, Belleview, FL 34420
TBD E Hwy 25, Belleview, FL 34420$110,000
9701 E Hwy 25 Unit 13, Belleview, FL 34420
Robin Rankin FOXFIRE REALTY LLC