$697,602 Sold Jun 13, 2025
19850 Lavender Dust Square, Ashburn, VA 20147
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,548 Sq Ft
- Built 2024
Last Sold Summary
- $274/SF
Last Listing Agent Shawn Evans Monument Sotheby's International Realty
19850 Lavender Dust Square, Ashburn, VA 20147