$115,000 Sold Dec 18, 2025
2012 Bruner St, Rockford, IL 61103
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,141 Sq Ft
- Built 1940
Last Sold Summary
- $101/SF
- 0 Days On Market
Current Estimated Value $115,007
Last Listing Agent Anthony Ramirez Keller Williams Realty Signature
2012 Bruner St, Rockford, IL 61103