$950,000
- Land
- 23 Acres
- $41,304 per Acre
0 Carlyle Rd, Martinsburg, WV 25404
0 Carlyle Rd, Martinsburg, WV 25404$950,000
0 Carlyle Rd, Martinsburg, WV 25404
0 Carlyle Rd, Martinsburg, WV 25404$445,000
540 Hogan Dr, Martinsburg, WV 25405
Suzanne Frund
Samson Properties
(304) 814-4945
$279,900
42 Magellan Dr, Martinsburg, WV 25404
Natalie Hoffmann
Keller Williams Realty Advantage
(304) 666-4875
$799,900
446 Broomgrass Way, Gerrardstown, WV 25420
Natalie Hoffmann
Keller Williams Realty Advantage
(304) 486-9620
$549,900
567 Rivanna Run, Falling Waters, WV 25419
Lesley Lopez ERA Liberty Realty
$575,000
578 Rivanna Run, Falling Waters, WV 25419
Carolyn Young Samson Properties
$650,000
101 Trout River Terrace, Falling Waters, WV 25419
Butch Cazin Long & Foster Real Estate, Inc.
$45,500
Block 12 Lot 41 Ranger Rd, Falling Waters, WV 25419
Block 12 Lot 41 Ranger Rd, Falling Waters, WV 25419$1,780,000
129 Agnese Ct, Martinsburg, WV 25404
Liz McDonald Dandridge Realty Group, LLC
$9,000,000
3462 Gerrardstown Rd, Inwood, WV 25428
3462 Gerrardstown Rd, Inwood, WV 25428$395,000
0 Bella Vista Subdivision -Section 2 Lot 25 Unit WVBE2036136, Falling Waters, WV 25419
0 Bella Vista Subdivision -Section 2 Lot 25 Unit WVBE2036136, Falling Waters, WV 25419$55,000
Block 21 Lot 4 Old Faceful St, Falling Waters, WV 25419
Block 21 Lot 4 Old Faceful St, Falling Waters, WV 25419$120,000
Block 59 Lot 9 Jollywood Dr, Falling Waters, WV 25419
Block 59 Lot 9 Jollywood Dr, Falling Waters, WV 25419$32,000
Block 92 Lot 40 Neverglades Ave, Falling Waters, WV 25419