$209,900
- Land
- 12.37 Acres
- $16,968 per Acre
Lot 2 N Grove St, Berlin, NJ 08009
Lot 2 N Grove St, Berlin, NJ 08009$209,900
Lot 2 N Grove St, Berlin, NJ 08009
Lot 2 N Grove St, Berlin, NJ 08009$1,750,000
181 White Horse Pike, Atco, NJ 08004
181 White Horse Pike, Atco, NJ 08004$295,000
L:24.01 Route 73 N, Berlin, NJ
L:24.01 Route 73 N, Berlin, NJ$395,000
275 White Horse Pike, Atco, NJ 08004
275 White Horse Pike, Atco, NJ 08004$995,000
3203-3 Route 73, Berlin, NJ
3203-3 Route 73, Berlin, NJ$190,000
804 S Burnt Mill Rd, Voorhees, NJ 08043
804 S Burnt Mill Rd, Voorhees, NJ 08043$99,900
12 Jackson Rd, Berlin, NJ 08009
12 Jackson Rd, Berlin, NJ 08009$495,000
196 White Horse Pike, Atco, NJ 08004
196 White Horse Pike, Atco, NJ 08004Showing Results 361 - 368, Page 10 of 10