$795,000
68 Timber Run Dr, Canfield, OH 44406
- 5 Beds
- 5 Baths
- 6,384 Sq Ft
- Built 1999
Last Sold Summary
- 6% Below List Price
- $125/SF
- 8 Days On Market
Current Estimated Value $829,297
Last Listing Agent Holly Ritchie Keller Williams Chervenic Rlty
68 Timber Run Dr, Canfield, OH 44406