$231,600 Sold Jul 11, 2025
19555 Wenwood Ln, Berry, AL 35546
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,158 Sq Ft
- Built 2006
Last Sold Summary
- 3% Above List Price
- $200/SF
- 1 Day On Market
Current Estimated Value $229,364
Last Listing Agent Russell Olive RE/MAX PREMIERE GROUP
19555 Wenwood Ln, Berry, AL 35546