$373,575
- Land
- 53 Acres
- $7,049 per Acre
3 & 4 Cemetery Hill (Combined) Rd, Bethlehem, KY 40007
3 & 4 Cemetery Hill (Combined) Rd, Bethlehem, KY 40007$373,575
3 & 4 Cemetery Hill (Combined) Rd, Bethlehem, KY 40007
3 & 4 Cemetery Hill (Combined) Rd, Bethlehem, KY 40007$219,750
3 Cemetery Hill Rd, Bethlehem, KY 40007
3 Cemetery Hill Rd, Bethlehem, KY 40007$160,000
1 Cemetery Hill Rd, Bethlehem, KY 40007
1 Cemetery Hill Rd, Bethlehem, KY 40007$319,145
2 Cemetery Hill Rd, Bethlehem, KY 40007
2 Cemetery Hill Rd, Bethlehem, KY 40007$734,916
1,2,3,4 Cemetery Hill (Combined) Rd, Bethlehem, KY 40007
1,2,3,4 Cemetery Hill (Combined) Rd, Bethlehem, KY 40007$219,750
4 Cemetery Hill Rd, Bethlehem, KY 40007
4 Cemetery Hill Rd, Bethlehem, KY 40007$458,060
2 & 4 Cemetery Hill (Combined) Rd, Bethlehem, KY 40007
2 & 4 Cemetery Hill (Combined) Rd, Bethlehem, KY 40007$407,273
1 & 2 Cemetery Hill (Combined) Rd, Bethlehem, KY 40007
1 & 2 Cemetery Hill (Combined) Rd, Bethlehem, KY 40007$606,916
2,3,4 Cemetery Hill (Combined) Rd, Bethlehem, KY 40007
2,3,4 Cemetery Hill (Combined) Rd, Bethlehem, KY 40007